Cursussen – Basis EHBO

Bij voldoende deelname wordt elk jaar een cursus georganiseerd voor senioren. In de EHBO cursus word ook behandeld de hart reanimatie (BLS) en het gebruik van de AED, en verbandleer, incl de kinderen EHBO. Aan de senioren cursus kunnen belangstellenden deelnemen die voor (examen datum) van dat jaar 16 jaar zijn of ouder. Ook moeten de kandidaten in het bezit zijn van een geldig theorie certificaat.
(voor de uitleg hierover zie de site hierna)
Theorie vouchers zijn met korting te koop via EHBO afd. Didam.

De lessen worden gegeven van 19.30 tot 21.30 uur, op de onderstaande maan- donderdagen (onze standaard lesavonden).

In goed overleg starten we wederom een cursus.
Opgave kan nu al, via de mail naar EHBO didam
Onderstaande datums zijn van de nieuwe cursus.
2023

Maandagen: 6 + 13 + 20 + 27 maart + 3 april
Donderdagen: 2 + 9 + 23 + 30 maart + 6 april
Examen op donderdag 13 april

(in overleg)

Het spreekt voor zich, dat de lessen niet gemist mogen worden, beter is het zeker dat U al de lessen volgt om alle praktische oefeningen goed aan te leren, daarom vragen we van U om de theorie thuis door te nemen.Het examen voor deze cursus staat geboekt op donderdag 13 april, aanvang om 19.00 uur.

Tip:
Op de site van de Nationale bond, kijk hier dan kunt U vinden of uw de cursusonkosten kunt declareren bij Uw zorgverzekering. Dan krijgt u een lijst met verzekeringen die allemaal een vergoeding geven voor de EHBO cursussen.